Bezbolestné učenie

8 pamäťových krokov

8 pamäťových krokov

Nevieš ako sa naučiť objemný text a pamätať si ho?

Máš pred sebou náročný a dlhý text, ktorý sa musíš naučiť, ale nejde ti to tak, aby by si chcel? Musíš sa tento rok učiť na štátnice a chcel by si ich dať bez stresu a ísť na istotu? Alebo ťa tento rok čaká maturita a prijímačky? Musíš sa naučiť na kurz do práce alebo nejaké iné veci pre prácu?

Tak toto ťa bude zaujímať.

8 pamäťových krokov

8 pamäťových krokov je ebook, vďaka ktorému zvládneš memorovať objemné texty. Naučené budeš vedieť kvalitne, spoľahlivo, detailne, s porozumením a prakticky natrvalo. Ukážem ti, ako postupovať od bodu, keď zoberieš knihu v ruke až po moment, keď to celé vieš a máš to uložené v dlhodobej pamäti.

8 pamäťových krokov

Na internete je pamäťových techník a rád ako sa lepšie učiť ako húb po daždi. Lenže tie, žial, stroskotávajú na objemných textoch a nestačia na ne. Nejaké zlepšenie tam bude, ale učiť sa veľký materiál je stále komplikované, náročné, trvá to dlho a nemusíš si to zapamätať. Proste väčšinou sa to s nimi nenaučíš.

Preto som vymyslel 8 pamäťových krokov.

Vďaka pamäťovým krokom budeš vedieť memorovať náročné a objemné texty, čo ti umožní bez stresu a problémov zvládnuť aj také veci, ako maturita, štátnice, prijímačky, certifikáty, veci do práce. Pôjdeš na istotu, test dáš určite, lebo to budeš vedieť spoľahlivo a presne. V rozumnom čase sa zvládneš učiť jeden materiál za druhým.

A hlavne: nezabudneš to. To, čo si sa učil po pár dňoch nezabudneš. Namiesto toho si to uložíš do dlhodobej pamäti a budeš si to pamätať veľmi dlho.

Pamäťové kroky sú vlastne opakovateľný postup, ako sa učiť objemné materiály.

Priprav sa na to, že to bude intenzívne. Dodržať kroky znamená podriadiť niekoľko dní tvojho života memorovaniu. Rána, večeri, voľný čas, aj program dňa tomu treba prispôsobiť. Dozvieš sa milión nových vecí, ktoré si predtým nikdy nevidel. Natlačil som niekoľko rokov testovania a experimentovania s efektívnym učením do jediného ebooku.

Mnohé veci, ktoré ti ukážem, ťa zaskočia. Iné vyzerajú triviálne. Lebo sú triviálne. Rozdiel je v tom, že sú odskúšané a v danej situácii sú najúčinnejšie – v zmysle námaha a zapamätanie. Nejedná sa o náhodne vybraté techniky. Vyfiltroval som tie najúčinnejšie pamäťové techniky a spojil ich do zmyslupného návodu.

K ebooku sú aj ukážky spracovaných materiálov, aby si videl, ako to reálne vyzerá. Tie odporúčam dobre popozerať a inšpirovať sa nimi.

Čo ti prinesú pamäťové kroky?

Memorovanie objemných textov

Pamäťové kroky slúžia na učenie sa veľkých, náročných a objemných textov. Skúšky, štátnice, maturita, prijímačky, memorovanie knihy, veci pre prácu.

Uloženie do dlhodobej pamäti

Text naučený krokmi si zapamätáš dlhodobo. Budeš ho vedieť o dva tri roky. Významné veci su uložíš do dlhodobej pamäti a zapamätáš prakticky navždy.

Skutočné porozumenie

Učivo budeš vedieť interpretovať, prerozprávať vlastnými slovami a použiť v reálnych situáciách. Nebude to iba mechanicky nadrvený zoznam odrážok ako pri mnemotechnikách.

Presné a spoľahlivé zapamätanie

Pôjdeš na istotu. Vynikajúci pamäťový výkon je opakovateľný. Keď sa niečo naučíš krokmi, máš istotu, že sa ti to vybaví na skúške alebo keď to budeš pri práci potrebovať.

Pamäťové kroky sú jedinečné

Doteraz som sa doma ani v zahraničí nestretol s funkčným riešeném problému ako sa učiť veľké objemy. Na trhu skrátka nič podobné nie je.

Neobmedzený počet použití

Kroky môžeš ichpoužívať počas celého štúdia a počas celého pracovného života. Až do konca aktívneho života. To všetko vďaka jednému nákupu.

Páči sa ti to?

Tak si objednaj ebook 8 pamäťových krokov

8 pamäťových krokov

8 pamäťových krokov

7,5 €
  • Objemné a náročné texty
  • Presné a spoľahlivé zapamätanie
  • Uloženie do dlhodobej pamäti
  • Skutočné porozumenie
  • Pamäťové kroky sú jedinečné
  • Neobmedzený počet použití
Objednať ebook

garancia vrátenia peňazí

Referencie od spokojných zákazníkov

Takže, ako hodnotiť ebook 8 pamäťových krokov Michala Compela? Najprv by som mala napísať, prečo som ju potrebovala a ako som sa k nej dostala. Prihlásila som sa na akreditovaný kurz “Mzdy a personalistika”, čo som potrebovala absolvovať kvôli profesijnému rastu. Vzhľadom na môj vek (41) sa mi už veľmi ťažko učilo a tobôž pamätalo siahodlhé a nudné učebné materiály akým Zákonník práce a ďalšie s tým súvisiace zákony sú. Potrebovala som systém učenia, ktorý mi zabezpečí trvalé zapamätanie si učiva. Na internete som naďabila na už spomínaný ebook. Priznám sa, bola som skeptická. Po jeho prečítaní som bola presvedčená, že toto je ten spôsob učenia, ktorý potrebujem. Ebook veľmi jednoducho vysvetľuje ako sa učiť s doživotným zapamätaním. Spočiatku to išlo ťažko, ale každým dňom to išlo ľahšie a ľahšie. Každým jedným krokom som sa hlbšie dostávala k podstate učiva, ktoré som pomocou týchto krokov hravo pochopila. Nakoniec som učivo zvládla za dva týždne a skúšku som urobila na plný počet bodov. A verím tomu, že si ho ešte dlho budem pamätať. Michal, ďakujem ti za cenné rady a podporu, ktoré mi v neposlednom rade výrazne pomohli. Prajem ti do budúcna ešte mnoho napísaných ebookov s podobnými témami.

Viktória
8 pamäťových krokov, absolventka akreditovaného kurzu Mzdy a personalistika

V mojom prípade som čelil skúške, kde bolo nevyhnutné zapamätať si obrovský objem rôznych delení a vymenovávaní. Predstavte situáciu, kde máte 40 strán a pri každej si musíte zapamätať cca 30- 40 podstatných slov, ktoré vyplývajú z nejakého delenia. To som vynechal ešte tie menej podstatné. Vedel som že na teste, ktorý dostanem sa na tie delenia budú pýtať a počul so, že test má byť zákernejší. V mojom prípade bola jadrom môjho učenia technika klúčových slov, ktoré som si pracne spísal a potom robil výdaje. Využíval som však aj ostatné pamäťové kroky počas učenia. Učivo bolo veľmi náročné na samotné memorovanie, preto keď som sa naučil kľúčové slová, išlo to ľahko. Napokon som s prehľadom spravil skúšku ISTQB základný level a to na 93 percent. Pritom som nevyužil ani polovicu vyhradeného času. Po týždni som si cvične vyskúšal, či si pamätám takto viaceré zložité delenia. Zistil, som že si pamätám viac ako polovicu z každého zložitého delenia. Týmto som sa cítil byť motivovaný pre trvalé zapamätanie celého učiva časom.

Alexander Gregor, 29r., BRATISLAVA
Absolvent ISTQB certifikátu, doktorand na Trnavskej univerzite

Garancia vrátenia peňazí

Poskytujem garanciu vrátenia peňazí na 30 dní, pretože som presvedčený, že pamäťové kroky splnia presne to, čo sľubujem.

Kedykoľvek v priebehu 30 dní od nákupu môžeš požiadať o vrátenia peňazí. Vrátim ti plnú cenu produktu. Bez udania dôvodu. Peniaze ti pošlem na účet okamžite. Bez nepríjemných a dotieravých otázok. Rýchlo, ešte v ten deň. Bez nutnosti poslať nejaký dôkaz, že ti to nešlo. Nič také nechcem.

Takže celé riziko a všetky náklady na objednávku beriem na seba.

Pre teba to je nákup bez najmenšieho rizika.

Nie je v tom háčik. Hoci sa nájdu špekulanti, ktorí to zneužijú, väčšina ľudí je čestná. A práve o tú väčšinu by som mohol prísť, ak by sa bála, že nákupom u mňa príde o peniaze. Ebook je kvalitný, takže sa nebojím, že by mi ho klienti vracali.

Viac informácií

Keď si sa dočítal až sem, pravdepodobne by si o pamäťových krokoch chcel vedieť viac.

Možem ti povedať ako vznikali a poodhaliť jednotlivé kroky a nejaké unikátne veci. Možno by si chcel vedieť, prečo považujem mnemotechniky, ktoré sú zodpovedné za väčšinu pamäťových rekordov, za nepraktické a nepoužívam ich. Alebo ti môžem prezradiť, aký je problém bežným pamäťových techník.

Stačí kliknúť na tlačítko.Tento web používa cookies a chráni osobné údaje v súlade s platnou legislatívou. Viac informácií.